شهرک ویلایی کویا

به نام خالق زیباییها

شهرک ویلایی کویا

( کویا به معنای آرامش میان کوه و دریا است )

با عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز و گرامی و کمال تشکر از اینکه پاره ای از وقت خود را برای آشنایی با مجموعه ویلایی کویا اختصاص دادید .

مجموعه ویلایی کویا که نام آن با توجه به محل وقوع ملک ( در نزدیکی و در حد فاصل کوه و دریا ) انتخاب شده مشتمل بر 43 پلاک تفکیکی می باشد که به جهت تجمیع احتمالی برخی قطعات در 35 دستگاه ویلای دوبلکس خلاصه خواهد شد .

این مجموعه با مساحتی بالغ بر 15 هزار متر مربع به آدرس غرب مازندران ، حد فاصل شهرستان نور و نوشهر ، منطقه ی سی سنگان ، انتهای فرعی نخ شمال ، مابین کوی یاس 1 و 2 به علت وقوع در منطقه ای مرتفع ، دارای آب و هوایی بسیار مطبوع ، خنک و دلنشین ( با وزش نسیمی همیشگی ) می باشد که در شمال با دید 180 درجه از دریای آبی رنگ خزر ، در جنوب با چشم اندازی بی نظیر و بکر از رشته کوه البرز با پوششی سبز و وهم انگیز از جنگل ، از شرق با همجواری رودخانه و در همسایگی جنگل سی سنگان و از غرب با چشم اندازی وسیع قابل رویت تا بندر نوشهر احاطه گردیده است .

سند مالکیت ششدانگ عرصه و عیان ، کاربری مسکونی با قابلیت ایجاد بنا با مجوز ساخت ، تاسیسات زیر بنایی با استفاده از بهترین متریال جهت دسترسی به آب و برق و گاز و تلفن برای هر قطعه ، جانمایی معقول و حساب شده برای ساخت هر ویلا ، طراحی بسیار زیبا و ساده در معماری سر درب ورودی ، دیوارهای پیرامونی ، سایت نگهبانی و مدیریت و خصوصاٌ ویلاهای در حال ساخت ، امنیت بالا با استفاده از دوربینهای مدار بسته در کل دیوارهای پیرامونی و محوطه مجموعه ، طراحی مهندسی و بروز در ایجاد مشاعات مانند خیابانها و سیستم روشنایی ، مجموعه تفریحی و ورزشی شامل سونا ، استخر ، جکوزی ، بیلیارد و ... ، زمین بازی و سرگرمی کودکان و اساسنامه قانونمند و عالمانه در طراحی و ساخت و جانمایی ویلاها و مدیریت بهره مندی از مجموعه ، همگی از عواملی است که این مجموعه را از موارد مشابه متمایز می سازد .

وضعیت فروش : به جهت مشارکت شما می توانید اقدام به خرید زمین یاپیش خرید ویلاهای در دست ساخت بنمایید . در خرید زمین توجه به اساسنامه داخلی در زمینه ساخت حائز اهمیت می باشد و در مورد پیش خرید ویلاهای در حال ساخت متراژ زمین و بنای در حال ساخت مشخص کننده قیمت می باشد .

نحوه پرداخت : به شکل نقد یا شرایط اقساط تعریف می گردد .

در خرید به شکل اقساط پس از پرداخت 30الی 50 درصد از کل مبلغ ( به اختیار خریدار ) الباقی مبلغ در اقساط 12 الی 24 ماهه دریافت خواهد شد .

تصاویر طبیعت پیرامون شهرک  :

 

تصاویر سه بعدی معماری شهرک  :

 

تصاویر سردر ورودی و نگهبانی شهرک  :

 

تصاویر سه بعدی طراحی داخلی ویلاها  :

 

ویلا تیپ A :

 

ویلا تیپ B :

 

 

 

 

ویلا تیپ C :

 

ویلا تیپ D :

 
 
 
 
 
 

ویلا تیپ E :

 

موقعیت مکانی شهرک :